Yhteystiedot

Puheenjohtaja:                       Eija Pajari                   eija.pajari(at)pp2.inet.fi               puh. 040-1830081

Varapuheenjohtaja:               Anja Lindholm          anja.h.lindholm(at)gmail.com       puh. 050-5182077

Sihteeri:                                  Kaarina Vainio          kaarina.vainio(at)luukku.com        puh.040-5596698

Taloudenhoitaja/kotisivut:      Ritva Rautiola            ritva.rautiola(at)outlook.com          puh. 050-3648747

Muut hallituksen jäsenet:

Tiedottaja/kotisivut:                 Tarja Sola                    tarjahelena.sola(at)gmail.com    puh.040-5144131

Jäsenasioiden hoitaminen:     Raili Thorn                 raili.thorn(at)gmail.com                  puh. 040 5826801

                                                 Milli Anttonen            milli.anttonen(at)gmail.com         puh. 040 8549230

Varajäsen:                               Soili Koskelainen        soili.koskelainen@gmail.com

Varajäsen:                                Peter von Bagh          petervonbagh@gmail.com         puh. 0400 678595

 

 

Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


 

 

 

Opetusalan Seniorijärjestö OSJ ry,
Undervisningssektorns Seniororganisation rf

Rautatieläisenkatu 6, 00520 Helsinki
020 748 9678 / 020 748 9736
seniorit(at)oaj.fi

www.osj.fi

Toimisto on avoinna arkisin klo 9–15.

Toimiston numeroihin soitettaessa puheluiden hinnat ovat seuraavat:
soitettaessa kiinteän puhelin-verkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 6,55 snt/min
soitettaessa matka-viestinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 18,05 snt/min.